KUP SAMOCHÓD ONLINE W EMIL FREY SELECT!

EMIL FREY SELECT, PRZEDSTAWIA PROPOZYCJĘ ZAKUPU SAMOCHODU ONLINE. W KILKU PROSTYCH I WYGODNYCH KROKACH, MOŻESZ WYBRAĆ I KUPIĆ SAMOCHÓD PRZEZ INTERNET. BEZ JAKICHKOLWIEK OBAW LUB WĄTPLIWOŚCI, BEZ KONIECZNOŚCI WYCHODZENIA Z DOMU! CAŁY PROCES NIGDY NIE BYŁ TAK SZYBKI I PRZYJAZNY.

1. Znajdź samochód online

Zapoznaj się z naszą ofertą samochodów dostępnych od ręki i wybierz swój wymarzony model! Oferujemy szeroką gamę samochodów używanych wszystkich marek. Kupując samochód używany w Emil Frey Select, możesz być spokojny jak przy zakupie nowego!

Certyfikat EFS – dowiedz się więcej

Samochody z certyfikatem EFS

Chcesz zostawić w rozliczeniu swój obecny samochód? Wypełnij formularz odkupu – skontaktujemy się w z Tobą w sprawie wyceny.

Odkup


2. Kontakt

Skontaktuj się z naszym Doradcą bez wychodzenia z domu. Mail, telefon, Whatsapp? Dowolnie! Jesteśmy do Twojej dyspozycji w każdym kanale. To Ty wybierasz, jaka forma kontaktu jest dla Ciebie najwygodniejsza.

Kontakt do oddziałów


3. Prezentacja online

Oferowane przez nas pojazdy można obejrzeć podczas video prezentacji, bez konieczności wizyty w salonie! Chcesz obejrzeć samochód, zobaczyć detale, dowiedzieć się więcej o konfiguracji i funkcjach? Nie wiesz który samochód wybrać lub czym różnią się konkretne egzemplarze? Usiądź wygodnie, nasi Doradcy odpowiedzą na każde pytanie podczas video prezentacji.

4.Jazda testowa

Jazdę testową możesz odbyć w dogodnej lokalizacji - podstawimy samochód we wskazane miejsce. Samochód zostanie zdezynfekowany, a cała jazda testowa przeprowadzona będzie z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa, aby zapewnić pełen komfort i spokój.

5. Formalności

Przez wszystkie formalności przeprowadzimy Cię zdalnie – przygotowanie oferty, szczegóły finansowania, finalizacja odkupu i inne niezbędne formalności nie wymagają wizyty w salonie. Nasz Doradca zatroszczy się o wszystko i zorganizuje proces w dogodny i szybki sposób.

6. Dostarczamy samochód

Gotowy do jazdy, zarejestrowany samochód dostarczymy pod wskazany adres. Jednym słowem – salon Emil Frey Select pod Twoim domem!