Emil Frey Leasing

Korzyści

Twoja wygoda

Korzystasz swobodnie z samochodu, a jednocześnie zachowujesz niezależność – to Ty decydujesz: albo wykupisz auto, albo je zwrócisz i – jeśli chcesz – wybierzesz inny model.


Twój wybór

Elastycznie dopasowane niskie raty za samochód idealne dla Twojego miesięcznego budżetu.


Twój spokój

Jesteś spokojny o stan techniczny auta. Każdy samochód należący do programu Emil Frey Select jest weryfikowany przez naszych mechaników i posiada podpisany certyfikat jakości.

Jak To działa?

Krok 1

Podejmujesz decyzję o tym, że chcesz jeździć sprawdzonym, używanym autem z salonu. Nie musisz wpłacać pieniędzy, ale jeśli posiadasz wkład własny, możesz go wykorzystać – dzięki temu opłata za samochód będzie niższa.Krok 2

Wybierasz okres, w którym chcesz jeździć wybranym samochodem. Przez ten czas płacisz niską ratę miesięczną i swobodnie korzystasz z pojazdu.

Krok 3

Kiedy zakończy się umowa, masz trzy możliwości.
Opcja pierwsza: możesz zwrócić samochód do salonu i zmienić go na inny po zawarciu nowej umowy.
Opcja druga: jeśli użytkowane przez Ciebie wciąż spełnia wszystkie Twoje oczekiwania i chcesz mieć je na własność – możesz je spłacić jednorazowo. Już przy podpisywaniu umowy dowiesz się, jaka będzie cena wykupu.
Opcja trzecia: możesz też pozostać przy sprawdzonym już przez Ciebie samochodzie i kontynuować opłacanie miesięcznych rat.